Založ si blog

Koalícia zločincov verzus Putin

Tento blog píšem aj napriek tomu, že si myslím, že každý, kto má aspoň trošku zdravého rozumu to už dávno vie.

Posledných 50 rokov v dôsledku globalizácie sa globalizoval aj kapitalizmus a vznikla veľká globálna koalícia zločincov pod vedením najmocnejšej demokratickej krajiny. Táto globálna koalícia si mnohými zločineckými akciami posledných 50 rokov vynútila medzinárodný rešpekt a zaviedla nové zločinecké právo, ktorému sa musí každý podriadiť, pokiaľ nechce znášať následky. Toto nové zločinecké právo plne nahradilo medzinárodné právo.

Táto koalícia zločincov, v rámci možností, predstavuje taktiež globálnu profesionálnu teroristickú organizáciu, ktorá terorizuje celý svet, a ktorá paradoxne, bojuje proti primitívnemu a relatívne bezvýznamnému terorizmu, ktorý často podporuje a ktorý vzniká hlavne zo zúfalstva a beznádeje. Je potrebné povedať, že nie všetky krajiny vstúpili do zločineckej koalície dobrovoľne, ale treba pripomenúť, že demokraticky, lebo o tom rozhodli ich demokraticky zvolení predstavitelia.

 

Posledných 50 rokov len USA s podporou členov koalície bombardovala a zdevastovala všetko, čo sa jej postavilo na odpor, t.j. nechceli dobrovoľne platiť výpalné, odovzdať suroviny, lacnú pracovnú silu alebo majetok. Zoznam niektorých zločinov je na stránke:

http://karolondrias.blog.pravda.sk/files/2013/09/Zoznam-obeti-zlocinov-USA-po-1945-130901.pdf

 

Spomeniem stručne, skôr obrazne, aspoň niektoré príklady nového zločineckého práva, ktoré nahradilo medzinárodné právo.:

V roku 1994 vláda USA oficiálne pozvala predstaviteľov oficiálnej vlády Afganistanu – Taliban  na oficiálnu návštevu do Washingtonu, kde od nich žiadala, aby jej predali koridor územia zo severu na juh, kde si americké firmy postavia ropovod, ktorým bude bezpečne tiecť ropa z ich demokraticky dobitých naftových polí z okolia Kaspického mora. Predstavitelia Talibanu povedali nie, a boli za to potrestaní už viac ako desaťročným masakrom a devastáciou Afganistanu.

Irak, je krajina, ktorá má pravdepodobne druhé najväčšie zásoby ropy na svete.V roku 1973 Irak znárodnil majetok západných naftových firiem a vyplatil im majetok. Tým sa mohol samostatne rozvíjať. Niekedy v rokoch ~2003-2005 mali skončiť sankcie OSN v Iraku, a vedelo sa, že kontrakty na ťažbu ropy v Iraku mali Rusi (kontrakt až za 40 mld. dolárov), Francúzi a Číňania. Žiadni Američania. Globálna zločinecká koalícia, aby sa zmocnila naftových polí Iraku, začala vojnu v Iraku a masaker v Iraku trvá doteraz. Štandardne tomu predchádzali obvinenia, že predstavitelia Iraku majú zbrane hromadného ničenia, chemické zbrane a ďalšie všeobecné frázy na výchovu dostatočne veľkej populácia morálnych uchylákov, ktorí majú takéto zločiny morálne podporiť. Práve dnes 8.8.2014, USA opäť začali bombardovať Irak, tentoraz Sunitov a nie Šítov. Bombardujú, vraj aby ochránili amerických občanov v Iraku. Samozrejme, že jeden z hlavných dôvodov bombardovania ISIS-Sunitov je, že ak by ISIS ovládli Irak, tak USA a ich koalícia by prišli opäť o druhé zásoby ropy na svete.

Vodca Líbye Muammar al-Kaddáfí chcel použiť zdroje z predaja ropy  na zjednotenie Afriky, chcel zaviesť v Afrike jednotnú menu zlatý dinár a zabrániť, aby Afrika nevyvážala len suroviny, ale budovala si vlastný priemysel, atď… Pre zločineckú koalíciu sú tieto myšlienky rovnako nebezpečné, ako myšlienky marxizmu, a preto Kaddáfi bol odstránený a z Líbyi ostali len trosky.

 

Zhruba posledných 30 rokov sa vo väčšej miere presadzuje aj modernejší postup tvorby maximálneho zisku, akumulácia kapitálu a moci. Koalícia zločincov vyberie krajinu bohatú na suroviny, geopolitickú polohu alebo lacnú pracovnú silu, a keď to nejde dobrovoľne, zničí ju bombardovaním, alebo embargom, alebo tam rozpúta večnú občiansku, národnostnú alebo náboženskú vojnu. V krajine potom všetko hodnotné lacno skúpi. Krajina, ktorá je takto zdevastovaná, sa začne obnovovať,  kde obnovu riadi koalícia zločincov a dáva si za to zaplatiť. Pre koalíciu zločincov by boli ideálne, keby tento kolobeh bol večný.

 

Ako každý vie, učebnicový príklad fungovania globálnej zločineckej organizácie vidieť aj na jej súčasnom pôsobení na Ukrajine a smerom k Rusku. Keď v 90-tich rokoch minulého storočia Rusko bolo dezorganizované a zločinecká koalícia sa pripravovala ho celé rozbiť a následne skúpiť aj s obyvateľmi za cenu šrotu, objavil sa tam Vladimír Vladimírovič Putin (samozrejme aj iní). Ruská federácia sa skonsolidovala štátne, ekonomicky a vojensky a začína opäť hrať významnú úlohu v svetovom biznise a neprijala praktiky zločineckej koalície, čo je jej neodpustiteľný „zločin“. Dokonca ďalšie krajiny (napr. BRICS) odmietajú vstup do koalície zločincov.

Aby koalícia zločincov v súčasnosti neutrpela porážku, ale fungovala úspešne čo najdlhšie, musí získať obrovské zásoby ruských surovín, vody, lesov, pôdy, okolité moria a lacných 144 miliónov obyvateľov, skrátka musí sa zbaviť nepriateľa a mať z neho zisk. Ako každý vie, v rámci tejto stratégie, len USA oficiálne vynaložili 5 miliárd dolárov na destabilizáciu Ukrajiny, zorganizovali tam začiatkom roku 2014 prevrat s cieľom vyprovokovať Rusko do vojny s Ukrajinou, kde by aj EU utrpela ekonomické straty. Pretože zločinecká koalícia trpí stále historickou záťažou, a stala sa opäť obeťou vlastnej propagandy, t.j. že považuje Východoeurópanov a Rusov za barbarov a menejcennú rasu, podcenili postup Vladimíra Putina, celého Ruska a aj krajín, ktoré nepatria do koalície zločincov. Výsledkom tejto historickej záťaže je, že Rusko získalo bez jediného výstrelu späť Krym a nedalo sa vyprovokovať do vojny s Ukrajinou.

Na základe overiteľných faktov uverejnených v ruskej štátnej televízie alebo na www.rt.com v konfrontácii s vyhláseniami prezidenta USA Obamu, predstaviteľov pentagónu a ďalších koaličných spojencov – bez prezentácie faktov, predpokladám, že vláda v Kyjeve samostatne alebo v koordinácii s koalíciou zločincov zorganizovala zostrelenie civilného lietadla nad východnou Ukrajinou a obvinila zo zostrelenia ruských „teroristov“ a tým aj Vladimíra Putina. Pretože fakty sú neúprosné, a koalícia zločincov nepresvedčila rozumnú verejnosť o zločinnom Putinovi, ktorý by mal byť priamo alebo nepriamo zodpovedný za zostrelenie lietadla, prišlo sa na sankcie.

Koalícia globálnych zločincov uvalila sankcie na Rusko, pretože vraj Rusko podporuje povstalcov na východe Ukrajiny, ktorí si na tomto území, obývané väčšinou Rusmi, vytvorili štát nezávislí od Ukrajiny, kde v Kyjeve vládne nelegitímna vláda. Paradoxne, USA a ostatní členovia koalície podporovali rebelov, povstalcov, diktátorov a kolaborantov verejne zbraňami, bombardovaním, prevratmi a bohvie viac ako 50 rokov. V súčasnosti vojensky a morálne podporujú, okrem iného, izraelský anti-holokást v Gaze.

Prečo civilizovaný svet, EU a rôzne medzinárodné humanistické organizácie, neuvalili sankcie na USA a ich koaličných spojencov keď podporovali verejne zbraňami rebelov…..? Veď mali možnosť ich uvaliť aspoň 50-krát za posledných 50 rokov? Prečo mnohí všadeprítomní humanisti a demokrati a mediálne celebrity všetkého druhu neprotestovali proti zločinom a nežiadali sankcie, alebo aspoň vysvetlenie? Pretože sú súčasťou koalície zločincov zahrňujúc aj mnohé médiá.

 

Aby som nezabudol. Vždy som chcel vedieť zoznam súčasných členov zločineckej koalície. Vďaka uvaleniu sankcií na Rusko, a štáty, ktoré to podporili, som si tento zoznam urobil. Teraz už len musím nejako zistiť, kto je v koalícii dobrovoľne a kto z demokratického strachu.

 

Karol Ondriaš,

140810

Je morálny kreténizmus na Slovensku povinný?

21.06.2017

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené len pre potešenie BoPKoTov a radostných vyznávačov Vyvoleného hamburgera, ktorí omylom a zbytočne viac »

Slovanský holokaust, židovský holokaust a nekonečná vojna USA a Britov proti Rusku

06.05.2017

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené len pre potešenie BoPKoTov a radostných vyznávačov Vyvoleného hamburgera, ktorí omylom a zbytočne viac »

Profesionálna zločinecká a teroristická organizácia začala bombardovať Sýriu (po polnoci 07. 04. 2017)

07.04.2017

Už sa teším, ako to budú pozitívne vysvetľovať Vaše média, keď sa premenia na fekálne jamy a Vaši dobrovoľní a platení fekálnici demokratického typu? Pokiaľ je doteraz známe, ako súčasť viac »

black hawk, vrtuľník

Prvé dva vrtuľníky Black Hawk sú už na Slovensku

26.06.2017 22:53

Na letisku v Prešove pristáli prvé dva viacúčelové vojenské vrtuľníky UH-60M Black Hawk, ktoré budú súčasťou výzbroje Vzdušných síl OS SR.

lietadlová loď, loď, Queen Elizabeth

Británia predstavila Queen Elizabeth - najväčšiu lietadlovú loď

26.06.2017 22:44

Zo škótskych dokov na svoju prvú pokusnú plavbu vyrazila doteraz najväčšia a najpokročilejšia britská vojnová loď, lietadlová loď HMS Queen Elizabeth kráľovského námorníctva.

merkel

Hrozba islamského terorizmu tu nebude večne, myslí si Merkelová

26.06.2017 22:01

Islamský terorizmus mení našu spoločnosť, jedného dňa aj táto hrozba prejde, je presvedčená nemecká kancelárka Angela Merkelová (CDU).

balistická raketa, trident, odpálenie, raketa

Rusko ohlásilo úspešný test balistickej rakety Bulava

26.06.2017 21:29

Rusko ohlásilo ďalšiu úspešnú skúšku medzikontinentálnej balistickej rakety Bulava, ktorú odpálili z jadrovej ponorky Jurij Dolgorukij plávajúcej pod hladinou Barentsovho mora.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 132
Celková čítanosť: 536670x
Priemerná čítanosť článkov: 4066x

Autor blogu

Kategórie