Založ si blog

Prečo z Vás médiá vychovávajú „menejcennú rasu“? Príspevok k oslavám Víťazného februára 1948.

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené len pre potešenie Domácich zvieratiek Vyvoleného hamburgera, ktorí omylom a zbytočne budú čítať tento blog.

Vašu výchovu k „menejcennej rase“ už štvrť storočie zabezpečujú hlavne:

Všetky masmediálne televízie: TA3, Markíza, RTVS, JOJ….

Všetky printové masmédiá (možno až na výnimky, o ktorých neviem): Napríklad?:
Peter Mertus, predseda Asociácie vydavateľov tlače
Milan Dubec, CEO Ringier Axel Springer Slovakia a.s.
Alexej Fulmek, CEO Petit Press a.s.
Marian Zima, CEO Šport Press a predseda Asociácie pre novinársku etiku
Jozef Bajo, CEO BAUER MEDIA SK v.o.s.
Lukáš Fila, CEO N Press, s.r.o.
Vladimír Mužik, CEO MAFRA Slovakia, a.s.
Peter Halász, CEO JAGA GROUP, s.r.o.
Michal Teplica, CEO News and Media Holding a.s.
Emília Fullová, CEO v zastúpení, P E R E X, a.s.
Antónia Franeková, riaditeľ spoločnosti MEDIA/ST
Mária Reháková, riaditeľka spoločnosti STAR production s.r.o.
Beata Balogová, SME
Peter Bárdy, Aktuality.sk
Oliver Brunovský, Trend
Ivan Čeredejev, Plus 7 dní
Štefan Hríb, .týždeň
Dušan Karolyi, Košice Dnes
Matúš Kostolný, Denník N
Júlia Kováčová, Nový čas
Henrich Krejča, Markíza
Roland Kubina, Joj
Ivana Mandáková, Plus 1 deň
František Múčka, Postoj.sk
Peter Palovič, Rádio Expres
Juraj Rybanský, RTVS
Nora Slišková, Pravda
Agáta Staneková, Rádio Aktual
Zoltán Szalay, Új Szó
Marcela Šimková, Hospodárske noviny
Jaroslav Vrábeľ, Korzár

Dôkazy:

Uvediem to na 8 známych štatistických údajoch-obrázkoch zo štatistických ročeniek. Ďalšie obrázky – dôkazy sú napríklad v publikácii na stiahnutie:
http://ondrias.sk/index.php/knihy.html?task=view&id=26&catid=47

Ako príklad: Dva obrázky komunistického zázraku po Februári 1948 v poľnohospodárstve a následného úpadku-degenerácie po roku 1989 (v komunistickom archíve sú ich desiatky podobných):

Ako príklad: Dva obrázky komunistického zázraku po Februári 1948 v priemysle a následného úpadku-degenerácie po roku 1989 (v komunistickom archíve sú ich desiatky podobných):

Ako príklad: Dva obrázky komunistického zázraku po Februári 1948 vo vede a technike a následného úpadku-degenerácie po roku 1989 (v komunistickom archíve sú ich desiatky podobných):

Ako príklad: Dva obrázky komunistického zázraku po Februári 1948 humanity a novej civilizácii a následného úpadku-degenerácie po roku 1989 (v komunistickom archíve sú ich desiatky podobných):

Čo vyššie uvedené fakty dokazujú?

Tieto (a mnoho ďalších) overiteľné fakty jednoznačne dokazujú, že po komunistickom Víťaznom februári 1948 nastal na Slovensku komunistický zázrak humanity, civilizácie, dodržiavania ľudských práv a všestranného rozvoja Slovenska v porovnaní s tým, čo bolo predtým a potom. Že po zničení Východoeurópskej socialistickej civilizácie a jej následnej kolonizácii po roku 1989 spoločnosť upadla a v mnohých parametroch z degenerovala – denne o tom informujú Vaše médiá.

Čo majú vyššie uvedené fakty spoločné?

Spoločné majú to, že všetky Vaše „slobodné“ médiá uvedené vyššie, ktoré sa hrdia slobodou tlače, humanitou a objektivitou ich nesmú (asi pod trestom smrti?) ukázať a o nich objektívne diskutovať. Z toho jednoznačne vyplýva kvalita a profesionálna informačná totalita v ktorej žijeme a ktorá je základom výchovy k „menejcennej rase“, a ktorú vlastníci a pracovníci Vašich médií presadzujú.

Ako médiá zvyšujú kvalitu Vašej „menejcennej rasy“? Ako sa dá merať kvalita „menejcennej rasy“?

Na Slovensku Vyvolený hamburger zvýšil kvalitu Vašej „menejcennej rasy“ prijatím dvoch zákonov:
Prvý zákon určuje, že socialistickí budovatelia nášho poľnohospodárstva, priemyslu, vedy, techniky, vzdelania, kultúry… sú zločinci, kde podľa trestného zákona SR (§422d) socializmus je prezentovaný ako zločinecký systém porovnateľný s fašizmom.
Novelizovaný Trestný zákon SR (§422d) s účinnosťou od 1.9.2011 hovorí, že popieranie, spochybňovanie, schvaľovanie alebo snaha o ospravedlňovanie zločinov režimov založených na komunistickej či fašistickej ideológii sa bude trestať uväznením na šesť mesiacov až tri roky.

Druhý zákon určuje, že každý, kto bránil komunistom budovať naše poľnohospodárstvo, priemysel, vedu, techniku, vzdelanie, kultúru… a tak prispel po roku 1989 k ich zničeniu, má byť za takúto činnosť odmenený.
Zákon o protikomunistickom odboji č. 219/2006 Z. z., ktorý ustanovuje podmienky priznania postavenia účastníka protikomunistického odboja a pôsobnosť Ústavu pamäti národa na úseku starostlivosti o účastníkov protikomunistického odboja.
Zákon hovorí, že pod protikomunistickým odbojom sa rozumie aktívny odpor občanov proti komunistickému režimu prejavený či prejavovaný organizovane alebo individuálne v období od 6. októbra 1944 do 17. novembra 1989.

Myslím si, že len tieto zákony jednoznačne dokazujú unikátnosť slovenskej „menejcennej rasy“. Skrátka, vychovaná „menejcenná rasa“ dokázala komunistický zázrak novej civilizácie pretvoriť na zločiny komunizmu. Takto to zariadili Vaše „slobodné a objektívne“ médiá.
Ako sa každý môže presvedčiť v médiách, slovenský predstaviteľ „menejcennej rasy“ funguje už len v mentálnom rozsahu jesť, piť, kakať, cikať a súložiť.

Čo nesmú Vaši budovatelia „menejcennej rasy“ prezentovať?

Spoločnosť, ktorá nemá štatút „menejcennej rasy“ sa pochváli všetkým pozitívnym, čo dokázala. Robia to tak všetky vyspelé národy. Keby z Vás neurobili „menejcennú rasu“, tak dnes, na 70. Výročie Víťazného februára 1948, by ste mediálne prezentovali desiatky dokumentárnych filmov a relácii potvrdzujúce úspechy socializmu, kde by sa potvrdilo, že nie sme „menejcenná rasa“, že sme veľmi schopní a kreatívni, keď nám v tom nebránia. Občania Slovenska sa majú čím chváliť, napríklad, čo dokázali v čase ekonomického a „know-how“ embarga. Počas komunistického zázraku (1948-1990) napríklad vybudovali elektrotechnický priemysel na zelenej lúke. To by boli pekné dokumentárne filmy našich schopností, ako vyvinuli prvý slovenský (československý) tranzistor, integrovaný obvod, prvý počítač… Zdokumentovanie vybudovania každého podniku na Slovensku po roku 1948 by dokazoval naše schopnosti…

Ale viem, že budete len kadiť a kadiť lebo iné neviete.

Pochvália sa Vaše média o neuveriteľných úspechoch komunistického zázraku, ktorý začal Februárom 1948? V žiadnom prípade nie, lebo keď ide o niečo významné pre Slovensko, tak sa premenia na mediálne fekálne jamy a len kadia a kadia na komunistický zázrak. Takto to mám fungovať v spoločnosti „menejcennej rasy“, lebo tak si to praje Vyvolený hamburger.

Čo s ľuďmi patriacim k „menejcennej rase“, ktorí chcú niečo dokázať?
Chcú v niečom vyniknúť? Chcú byť v niečom najlepší?
Riešenie je jednoduché: Zabezpečiť aby vynikali v niečom, čo neohrozí záujmy Vyvoleného hamnurgera, ich zisky, kde im konkurencia nevadí.

Napríklad vynikáte:
V šminkách asi patríme medzi svetovú elitu (máte šminkové HDP), v handrovaní, v súťažiach v tancoch, v speve, v jedení halušiek, mať správne vzory….
Samozrejme aj to je potrebné, ale nie len to.

Nesmiete vynikať a súťažiť napríklad:
v nanotechnológiách, v genetickom inžinierstve, v robotizácií, vo vývoji liekov, v energetických technológiach, v molekulárne-biologických technológiách…

Po prevrate 1989 už dlhodobo slovenská žena má priemerne len 1,4 detí a nie ≥ 2,1. Z toho vyplýva, že za 100-200 rokov väčšina Slovákov vymrie, geneticky sa rozpustí v prisťahovalcoch a zvyšok bude možno žiť v skanzene.
Preto tento blok je súčasťou komunistického projektu, aby aj po vymretí Slovákov, ostali po nás dôkazy akí sme boli schopní sa samostatne rozvíjať, kreatívni, civilizovaní, humánni v období od februára 1948 do 1990. Ako sme aj my Slováci položili základy novej progresívnej a humánnej civilizácii.

Karol Ondriaš,
180227

Boli Anton Srholec a Ján Budaj spolupracovníkmi komunistickej ŠTB?

26.02.2021

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera. Tento starší blog z 9.11.2019 pridávam opäť, pretože sa akosi stratil aj s prílohami z mojich blogov: Trnavský samosprávny kraj už po druhýkrát ocenil osobnosti verejného života za ich [...]

Tragédia 17. Novembra 1989 v historickej skratke

16.11.2019

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera. Ako to vidíme my komunisti z KS-II.BR. Information summary Našu historickú skratku popíšem v reči bežného ľudu a mnohé údaje budem vyberať aj z mojich knižiek a blokov. Proste, nemám [...]

Novembrové médiá a novembroví vykadenci

12.11.2019

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera. Ako to vidíme my komunisti z KS-II.BR: Každoročne v novembri Vaše fekálne mediálne jamy zachváti novembrové kadenie, v rámci ktorého ukazujú prieskumy porovnania 30 rokov socializmu a 30 [...]

Ruská mobilizácia, vojaci

Aktivisti vrátane matiek ruských vojakov spustili petíciu za ich odsun z Ukrajiny

27.11.2022 20:11

Pre spustenie petície, zverejnenej na webstránke Change.org, zvolili nedeľu, na ktorú v Rusku pripadá Deň matiek.

Peter Pellegrini

Pellegrini: Nie Heger ale blahorodie pán veľkomožný Matovič ustúpil lekárom

27.11.2022 19:30

Takéto hazardovanie ministra financií Igora Matoviča so zdravím obyvateľov je cynické, tvrdí líder strany Hlas Peter Pellegrini o dohode lekárskych odborov s vládou.

ÖBB / Vlak / Železnice /

Rakúski železničiari v pondelok vstúpia do celodenného štrajku. Dotkne sa aj Slovenska

27.11.2022 19:10

Slovenské železnice upozornili, že pred, počas, ale i po štrajku môže dochádzať k výrazným obmedzeniam, meškaniam a rušeniam vlakov.

Igor Matovič

Lenč: Matovič útočí na lekárov lebo jeho ego nedostalo potravu, ktorú chcelo

27.11.2022 19:00

Matovič podľa politológa opäť hazardoval so zdravím obyvateľov a z rokovaní podľa neho odišiel, pretože nevie ustúpiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 1053577x
Priemerná čítanosť článkov: 6424x

Autor blogu

Kategórie