Založ si blog

Slovenský Kalifát alebo Slovenský Opiát?

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera.

Ako každý vie, po roku 1989, po zničení novej Východoeurópskej socialistickej civilizácie, Segregovaný Vyvolený Hamburger najskôr zabezpečil úpadok ekonomiky, politiky, vzdelania, kultúry, morálky, medziľudských vzťahov…. a vychoval Slovenského motroka fungujúceho v mentálnom rozsahu domáceho zvieratka Segregovaného Vyvoleného Hamburgera.

Aký bude ďalší krok Segregovaného Vyvoleného Hamburgera?

Ako to vidíme my komunisti z budúcej Komunistickej strany II. Boľševickej revolúcie (KS-II.BR; https://second-communist-revolution.eu/)?
Myslíme si, že sú dve alternatívy: Buď zo Slovenskej republiky Segregovaný Vyvolený Hamburger urobí na skúšku Slovenský Demokratický Kalifát alebo Slovenský Demokratický Opiát, ale nám sa zatiaľ zdá, že to bude Slovenský Opiátový Kalifát.

Akú má šancu Slovenský Demokratický Kalifát?

Pri demografickom vývoji Slovenska, kde žena má priemerne 1,4 detí (Slovenka asi ešte menej) a nie 2,1 aspoň na zachovanie populácie, Slováci vyhynú za niekoľko generácií. Už zníženie populácie na 4 milióny obyvateľov o pár desiatok rokov vyvolá nutnosť prilákať na Slovensko čo najviac imigrantov, ktorí budú mať za úlohu ďalej zabezpečovať kvalitu života Segregovaného Vyvoleného Hamburgera doma a vo svete. Najskôr to budú imigranti z Ukrajiny a keď sa vyčerpajú, tak prídu na rad imigranti z moslimských krajín.
Vaše masmédiá hravo zvládnu presvedčiť Slovákov, že pre ich šťastný život (aby napríklad mali dôchodky) je veľmi výhodné, aby boli nahradzovaní imigrantmi vo výrobe, a postupne vo všetkých mocenských štruktúrach, ako to bolo za posledných 1500 rokov, okrem obdobia komunistického zázraku 1948-1989. Takto vznikne postupne Slovenský Demokratický Kalifát.

My komunisti z budúcej KS-II.BR len pripomíname, že počas komunistického zázraku novej civilizácie, v rokoch 1948-1989, populácia na Slovensku rástla okolo 44 600 ročne, čo za 40 rokov bol nárast o 1, 878 milióna, zvýšenia na 155%. Počas tohto obdobia všetko na Slovensku patrilo občanom Slovenska, čo sa nestalo na našom území za viac ako 1500 rokov.
V tomto kontexte ma fascinujú halucinačné a sterilné postoje rôznych humánnych organizácií, ako Aliancia za rodinu, proti potratom a podobných zoskupení, ktorí pri svojej nenávisti ku socializmu a komunistom, robia všetko preto, aby následkom kapitalistického kanibalizmu Slováci vyhynuli. Keby chceli, aby Slováci nevyhynuli, tak by bojovali za odstránenie kapitalizmu a nastolenie socializmu.

Druhou nutnosťou vzniku Slovenského Demokratického Kalifátu je, že v dôsledku zákonov kapitalistického kanibalizmu v Európskej únii a aj na Slovensku sa postupne zvyšuje vek prvorodičiek, partneri najskôr robia kariéru, chcú sa finančne zabezpečiť a až potom prichádza na rad dieťa. Priemerný vek prvorodičky v Európskej únii je okolo 30 rokov. Odborníci hovoria, že ideálny vek ženy prvorodičky je 20-27 rokov.
Ako človek starne, tak do jeho genetického kódu sa dostáva stále viac škodlivých mutácii, ktoré sa prenášajú na potomstvo. Výskumy posledných rokov prinášajú údaje, že v dôsledku týchto mutácií, a aj iných faktorov, dieťa narodené po 35 roku matky (a aj otca) má zvýšenú pravdepodobnosť nejakej vrodenej choroby. Tieto mutácie sa výrazne prejavujú vo funkcii mozgu, vzniká veľa psychických chorôb, čo už vidieť napríklad aj z press-konferencií našich niektorých politikov.
Aj v tomto prípade imigrácia mužov a žien z moslimských krajín, kde vek prvorodičiek je oveľa nižší ako u nás, môže napraviť niektoré negatívne mutácie Európanov.

Akú má šancu Slovenský Demokratický Opiát?

Ako každý vie, po roku 1989, po zničení novej Východoeurópskej socialistickej civilizácie, Segregovaný Vyvolený Hamburger zabezpečil nutné rozšírenie legálnej a ilegálnej narkománie.

Zo správy z roku 2017: Za posledných 15 rokov sa spotreba antidepresív (t.j. legálnych drog) na Slovensku zvýšila takmer trojnásobne. Na tisícku obyvateľov pripadalo v roku 2015 štyridsať dávok antidepresív denne. Pre zaujímavosť: v Maďarsku 28, v Česku 52, v Rakúsku 60, alebo vo Švédsku 93 denných dávok. Nárast spotreby vidieť v každej sledovanej krajine OECD. A priemer je 65 denných dávok.
K tomu treba pripočítať ešte nelegálne drogy. Napríklad podľa Sky News, len v Londýne sa za rok spotrebuje 8 ton ilegálnych drog v hodnote (na ulici) 1,27 miliardy US dolárov. Londýnčania konzumujú priemerne 23 kg narkotík (triedy A (?)) denne v odhadovanej hodnote 3,47 milióna US dolárov. Pre porovnanie: v Barcelóne je to 12,74 kg, v Amsterdame 4,62 kg, alebo v Berlíne 4,62 kg.

Keď to my komunisti z budúcej KS-II.BR zhrnieme, tak je stále viac bežných občanov, ktorí aby prežili ďalší deň v kapitalistickej civilizácii musia sa ráno nadrogovať. Napríklad ja som si musel dať 1 tabletku antidepresiv, ihneď, ako som zahliadol v televízií Havla, Kňažka, Mikloška, Langoša, Šebeja, Lasicu, Labudu… , a keď prehovorili tak 2 tabletky, lebo ináč by som mal pokazený celý deň. Aj teraz mám pripravené tabletky antidepresív na stolíku pre prípad, že by som v televízii zahliadol niektorých opozičných poslancov, politikov a ďalších budovateľov Slovenského Kalifátu alebo Slovenského Opiátu.

Pretože podľa štatistík počet legálnych narkomanov stále stúpa, a nutne bude stúpať aj počet imigrantov z moslimských krajín, podľa nás, komunistov z budúcej KS-II.BR, Slovensko má v blízkej budúcnosti šancu premenovať sa na Slovenský Demokratický Opiátový Kalifát.

Záverom, my komunisti už máme pripravenú alternatívu aj pre budúcnosť, keď antidepresíva prestanú zaberať. Ale vieme, že inú alternatívu má pripravenú aj Segregovaný Vyvolený Hamburger.

Skoro som zabudol priložiť tri civilizačné axiómy:

1. Axióma: Socializmus bol komunistický zázrak novej humánnej civilizácie.
2. Axióma: Po odstránení komunistov od moci, po majdane v novembri 1989, spoločnosť následkom kapitalistického systému zákonite zdegenerovala, čo vedie k jej samozničeniu.
3. Axióma: Dôkazov prvých dvoch axiómou je tak veľa, že každý, kto tvrdí opak musí mať geneticky morálne a mentálne poškodení mozog, ktorý Segregovaný Vyvolený Hamburger aj náležite využíva.

RNDr. Karol Ondriaš, DrSc.
191020

Boli Anton Srholec a Ján Budaj spolupracovníkmi komunistickej ŠTB?

26.02.2021

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera. Tento starší blog z 9.11.2019 pridávam opäť, pretože sa akosi stratil aj s prílohami z mojich blogov: Trnavský samosprávny kraj už po druhýkrát ocenil osobnosti verejného života za ich [...]

Tragédia 17. Novembra 1989 v historickej skratke

16.11.2019

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera. Ako to vidíme my komunisti z KS-II.BR. Information summary Našu historickú skratku popíšem v reči bežného ľudu a mnohé údaje budem vyberať aj z mojich knižiek a blokov. Proste, nemám [...]

Novembrové médiá a novembroví vykadenci

12.11.2019

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera. Ako to vidíme my komunisti z KS-II.BR: Každoročne v novembri Vaše fekálne mediálne jamy zachváti novembrové kadenie, v rámci ktorého ukazujú prieskumy porovnania 30 rokov socializmu a 30 [...]

Eduard Heger / Boris Kollár / Richard Sulík /

Cirkus pred hlasovaním o termíne predčasných volieb: Kollár jún nepretlačil, Sulík nechce obísť Matoviča

30.01.2023 20:30

Výsledok? Stretnutie sa nakoniec uskutočnilo, no dohoda na termíne sa nezmenila.

F-4 (Phantom)

V Grécku sa zrútila stíhačka F-4, jeden z pilotov zahynul

30.01.2023 18:52

Stroje americkej výroby, ktoré sa označujú aj názvom Phantom, patria k najstarším v arzenáli gréckej armády.

Ukrajinskí dobrovoľníci na vojenskom výcviku v Británii. Navštívil ich Ben Wallace

Varovanie amerického generála: Briti už nemajú špičkovú armádu ako USA či Rusko

30.01.2023 18:45

Britská armáda už nenesie štatút prvotriednej armády ako tá americká, ruská alebo francúzska, varoval Bena Wallacea nemenovaný americký generál.

Lynne Tracyová

Rusi sa vyzúrili na novej americkej veľvyslankyni: Vaše tanky zabíjajú

30.01.2023 17:16

Reuters pripomenul, že protesty sú v Rusku zakázané, pokiaľ ich nepodporujú úrady.